Bizim Evin Halleri Dizisi, 208. Bölüm özeti, özetleri, fragmanı, castı, videoları, foto galeri, video, sinema, movie, trailer Tanıtım sayfası - SineLife.Net Sinema ve Diziler Portalı

Bizim Evin Halleri

Bizim Evin Halleri Dizisi
10.00

Oylama: 0.0 /10 (0 Kişi Oy verdi)


Yapım Yılı : 2002

Yapım Şirketi :

Yayınlandığı Kanal :Şeyda , Rüzgar'dan Şüphelenir
Yayın Tarihi : 12 Eylül 2007
(208.Bölüm özeti)

Neva bar sahibi Çetin’in kendisine hazırladığı video şantajındaki çıplak görüntülerini sürekli hatırlar.Ne yapacağını nasıl davranacağını bilememekte kendisini kirlenmiş hissetmektedir. Kimseyle konuşmak istemez, yemeden içmeden kesilmiş üzgün içe kapanık bir haldedir. Safa bu durum karşısında çaresiz ve üzgündür.

Diğer taraftan Misket, Rüzgar’la beraber olduğu geceyi unutamaz,sürekli hülyalara dalar, o geceyi anımsar. Hastaneden taburcu olan Şeyda Rüzgar’ın bir önceki gece gerçekten arkadaşı Gökhan’la buluşup buluşmadığından kuşkulanır.Rüzgar’a imalı sorular sorar.Ayrıca Şeyda’nın hastaneden taburcu olduktan sonra kendi evlerine değil de doğruca Rikkatlere gitmesi Rüzgar ve Rikkat’i rahatsız eder.


Dila’nın gerçek annesi olan Keriman Çocuğunu bütün uğraşlarına rağmen hala görememiştir. Öte yandan Dila ise annesi İsmet’i gaspçılardan kurtardığı için kendi elleriyle yaptığı hediyesini Keriman’a vermek ister ama o da Keriman’a bir türlü ulaşamaz.Sonunda Dila hediyesini Keriman’ın masanın üzerine bırakır ve bir mektup yazar. Keriman işyerine geldiği vakit bu hediyeyi görür çok duygulanır ve mektubu gözyaşları içinde okur.

Google+
© 2007 SineLife Sinema ve Diziler Portalı. All Rights Reserved.